Nové chrániče G-Form Pro-S Blade a Pro-S Compact

Časy mohutných chráničů přes celou holeň se speciálními vycpávkami na kotníky jsou dávno pryč. Pohodlí by však nemělo převažovat na úkor bezpečnosti, a právě v kombinaci těchto dvou proměnných vyčnívá společnost G-Form, která nyní přichází s novinkou Pro-S Blade.

Je tomu několik let, co se po vzoru hvězd světového fotbalu jako byl John Terry začali profíci i amatéři přiklánět spíše k minimalistickým a pohodlným verzím chráničů. Dává to smysl, takové chrániče jednoduše nepřekáží a v dnešní hře, kde jediná technická chybička, jediné odskočení míče může znamenat katastrofu, šlo zkrátka bezpečí na druhou kolej.

Proti tomu se ovšem postavila firma G-Form. Výrobce chráničů napříč nejrůznějšími sporty je všeobecně známý svými technologickými inovacemi a neotřelými designy a své know-how se rozhodl prodat i ve fotbalovém světě. Vytvořit chrániče, které nepůjdou cítit na noze a zároveň ochrání i před nejtvrdšími nárazy, takový cíl si designéři vytvořili a nyní se k němu přibližují se svou novinkou, chrániči Pro-S Blade.

Chrániče G-Form Pro-S Blade

Hned na první pohled zaujmou nevšedním provedením. Na oddělený návlek a chránič už si fotbalová veřejnost zvykla, měkký a ohebný chránič tu však ještě nebyl. Ale vše má samozřejmě svůj význam. Díky ohebnosti se chránič pod návlekem dokonale přizpůsobí tvaru tvé holeně, nemusíš tak mít strach, že chrániče zrovna tobě nebudou sedět. Co víc, nová „Čepel“ od G-Formu váží pouhých 76 gramů a je tenčí než 1 cm, takže se lehce stane tvojí druhou kůží. Jak tě však ochrání měkký chránič proti tvrdým kopancům?

Trik je v tom, že chrániče jsou vyrobeny z pěti vrstev obsahující vychytávky jako technologii RPT nebo nylonovou balistickou tkaninu. Právě díky nim chrániče při nárazu okamžitě ztvrdnou, energie se rozloží do celé plochy a finální síla, která dorazí k samotné holeni je naprosto minimální.

Chrániče G-Form Pro-S Blade

Chrániče G-Form Pro-S Blade

K chráničům Pro-S Blade představilo G-Form i blízkého příbuzného Pro-S Compact. Stejné technologie, stejné pohodlí, jen návlek byl sloučen s chráničem. Jedním pohybem se tak dostaneš do svých chráničů, které tě už nepustí. Křiklavě neonové chrániče jsou navíc dostupné i v dětské verzi.

Chrániče G-Form Pro-S Compact Neon

Chrániče G-Form Pro-S Compact Neon

Novinky z dílny G-Form jsou nyní k dostání exkluzivně na Top4Football.

Mikoláš Bartoš - Top4Football.