Nový domácí dres Arsenalu

Návrat tří pruhů. Adidas představuje nový domácí dres Arsenalu pro nadcházející sezónu, který se svým moderním provedením vzdává čest ikonickým trikotům z minulosti. Debutová kolekce obnovené spolupráce nastavuje inovativní tóny.

Zbrusu novému designu dominuje klasická červená barva, kterou doplňují bílé rukávy a kontrastní límeček. Ten zdobí centrální červený pruh ohraničený černou barvou. Tento barevný lem se objevuje i na rukávech. Na dresu nesmí chybět charakteristické bílé pruhy, které vidí čistě bílé barvě vynikají na červeném podkladu. Adidasu se tak povedlo dokonale přivést zpět historii v současné moderní podobě. 

Nový domácí dres Arsenalu

Právě tento unikátní dres pomyslně začíná společnou pouť Kanonýrů s hrdou značkou se třemi pruhy. „Arsenal vždy oplýval jedinečnou kulturou, díky které je v popředí inovací, definuje hru a při tom stále ctí své hodnoty,“ vyzdvihl ředitel adidasu Vinai Venkatesham. „Jsme nadšení, že s takovým klubem můžeme spolupracovat, a pokračovat tak v rozvoji a posouvání hranic na hřišti i mimo něj typickým stylem Arsenalu,“ doplnil. 

Nový domácí dres Arsenalu

V záplavě nových trikotů pro příští sezónu se „Gunners“ nahlas přihlásili o pozici toho nejpovedenějšího. Již nyní k dostání v Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football.