Nový domácí dres Paris Saint-Germain

Spoustu let vzájemné spolupráce a další na obzoru. Nike a Paris Saint-Germain v týdnu oznámili dlouhodobé prodloužení svého partnerství, aby mohli představit nový domácí dres pro nadcházející sezónu, kterému dominuje vertikální pruh reprezentující tři dekády vzpomínek s fajfkou na hrudi.

Nový domácí dres Paris Saint-Germain

Již nyní jedna z nejdéle fungujících spoluprací ve sportovním světě nabírá nové obrátky. Nike a Paris Saint-Germain prodloužili své partnerství o dalších několik let. K oslavě si připravili nový domácí dres, se kterým Pařížané vyběhnout na trávníky v následující sezóně 2019/20. Ten naslouchá počátkům vzájemné spolupráce, a vrací tak na scénu dominantní vertikální pruh. Právě tento objemný pruh je formován třemi rovnoměrnými pásy – bílým, červeným a opět bílým. „Nový dres je opravdu pohledný, v klasickém duchu a je příjemné vidět zpět tradiční klubový pruh,“ neskrýval nadšení Kylian Mbappé.

Nový domácí dres Paris Saint-Germain

Nike se povedlo převést dědictví klubové identity do moderního hávu, který jen zvýrazňuje charakteristiku pařížského dresu. Několik detailů doplňuje dres jako například slovo „Paříž“ na vnitřní straně límečku, které zvýrazňuje spojení mezi městem, jeho lidmi a klubem.

Nový dres Paris Saint-Germain již nyní k dostání v Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football.