Nový domácí dres Realu Madrid

Dres spojující minulost a budoucnost, španělský velkoklub představuje nový domácí dres pro sezónu 2019/20.  Zdobí ho zlaté detaily inspirované královskou korunou, které doplňuje charakteristický bílý podklad. 

Real Madrid je klub pyšnící se jednou z nejimpozantnějších sbírek trofejí z klubové scény – rekordními 13 trofejemi z Ligy mistrů i 33 domácími tituly.  Bohatá historie se odráží v signifikantní bílé barvě doplněné o zlatou odkazující na klubovou dominanci. Čistý a moderní design zase ztvárňuje hlad po úspěších, které klub nejen očekává, ale doslova vyžaduje.

Nový domácí dres Realu Madrid

Při návrhu designu našel adidas inspiraci pro zlatou barvu v královské koruně, která je spojena s klubovým znakem od roku 1920. Korunu připomínají také zlaté kruhy, které se nacházejí nad lemy obou rukávů, i ikonická trojice pruhů na ramenou. Právě smysl pro symetrii a decentní zlaté prvky vytváří dojem výjimečnosti. I přes mnohé povedené modifikace, které adidas doplňoval ke sněhově bílému podkladu, fanoušci cítí, že právě zlatá je tím pravým odrazem klubové hrdosti.

Nový domácí dres Realu Madrid

V očích fanoušků má nový dres ztělesňovat neutuchající hlad po trofejích, který Real neopouští od roku 1920, kdy získal od krále Alfonse XIII. královský titul. Neopustil ho ani při slavných vítězstvích na evropské scéně v 50. letech, ani při nedávných triumfech v Lize mistrů. Ve všech těchto érách měl madridský klub výjimečné dresy. A bude to platit i v příští sezoně.

Nový domácí dres Realu Madrid

Nový domácí dres Realu Madrid si můžeš pořídit od 14. června na e-shopu a kamenných prodejnách Top4Football

Jakub Jonáš - Top4Football.