Oficiální představení adidas Nemeziz

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Oficiální představení adidas Nemeziz přímo z Londýna

Je to tu! Den D je právě přede mnou! Mám tu obrovskou čest zastupovat Top4Football na eventu v Londýně! Žiju si svůj sen, all inclusive, 5ti hvězdičkový hotel a neskutečný zážitek, který mi už nikdo nevezme!

Celá akce začala promítáním videa o kopačkách NEMEZIZ. K promítání byly přidány skvělé laserové a zvukové efekty a všechny přítomné tato promítací show doslova oslnila, včetně mě! Jenže to nebylo vše. Po skončení zhruba dvouminutové videoshow znenadání zhasla světla v hale. Následně přišel šokující okamžik! Na pódiu se pod světly reflektorů objevila trojice hráčů Hakan Calhanoglu, Jesse Lingard a Timo Werner s kopačkami NEMEZIZ v ruce!

adidas nemeziz

Tato trojice hráčů stála zcela nehybně na pódiu jako sochy. Všichni kolem se tlačili, aby ulovili co nejlepší snímky hráčů, jenž sotva jsme nafotili pár fotek, už byla v hale zase tma.

Najednou reflektory namířily na druhou stranu haly, kde spadly závěsy a objevila se obrovská klec na street fotbal! Wow! Show jak má být, jenže tímto to nekončilo. V kleci stáli TheF2Freestylers! Předvedli svoje umění s balónem a sklidili zasloužené ovace! Tohle byla paráda!

hráči Manchesteru United

Po jejich představení jsme se přesunuli od klece opět k hlavnímu pódiu. Zde následovala pravděpodobně největší událost celé akce! Na jeviště dorazili Ander Herrera a Jesse Lingard s pohárem pro vítěze Evropské ligy! Tak tohle asi nikdo nečekal! Dva světoví hráči, a ještě k tomu s tímto krásným pohárem! Moderátor se jich následně ptal, koho tipují na vítěze finále Ligy Mistrů. Zatímco Jesse Lingard přál vítězství Realu Madrid, Ander Herrera odpověděl diplomaticky: „Je mi to celkem jedno. Zajímá mě to jen kvůli tomu, že s jedním z nich budeme bojovat o Evropský superpohár." Huh, tohle vše vidět na vlastní oči! Neskutečný zážitek a jsem za to nesmírně rád! Nicméně večer ještě nekončil!

Nyní nás čekala zhruba hodinová pauza, kde jsme si mohli fotit kopačky, zkoušet si fotokabinky a další skvělé atrakce, které pro nás adidas připravil. Event poté pokračoval koncertem Abra Cadabra, Astroid Boys a Desiignera. Skvělá hudba a atmosféra! Všichni sportovní nadšenci bez ohledu na národnost spolu začali tancovat a bavit se! V hale jsme byli až do poslední možné chvíle. 

Tohle byl super zážitek! Plný emocí se odebírám na hotelový pokoj. Na tento večer jen tak nezapomenu.

adidas nemeziz

Ráno nás pak čekal workshop přímo od designerů kopaček NEMEZIZ. Představili nám je jako na první pohled neobvyklé a zvláštní, ale po jejich nasazení každý uzná, že jsou komfortní, pevně drží na noze a dodávají skvělý cit při kontaktu s míčem. Výrobci nám také ukázali různé prototypy, jak mohla bota vypadat.

Po skončení krátkého workshopu jsme se vydali směr Praha. Zážitek z celé akce byl parádní a jsem neskutečně rád, že jsem zde mohl být!

The Johny - náš zástupce, který byl přímo na akci v Londýně

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.