Fotbalisté Sparty se zúčastnili slavnostního otevření obchodu Top4Football

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Fotbalisté pražské Sparty se zúčastnili slavnostního otevření největšího fotbalového obchodu Top4Football

KAMIL VACEK A MARTIN NEŠPOR SPOLU S MODERÁTOREM PETREM SUCHONĚM PŘIVÍTALI V NOVÉM OBCHODĚ 20 MLADÝCH FOTBALISTŮ, KTEŘÍ MĚLI MOŽNOST VYZKOUŠET NOVOU KOPAČKU PRO MALOU KOPANOU ELASTICO SUPERFLY. ZÚČASTNILI SE SPECIÁLNÍ FOTBALOVÉ SOUTĚŽE VEDENÉ MISTRY ČESKÉ REPUBLIKY VE FREESTYLE FOTBALU - HONZOU WEBEREM A PETREM KARÁSKEM.

Fotbalový obchod Top4Football je největší speciálkou svého druhu s celkovou prodejní plochou 420m2, kde mladí fotbalisté a fanoušci kopané najdou nejnovější modely kopaček a kolekce slavných fotbalových klubů, mezi které patří pražská Sparta, ale také slavná Barcelona. K dispozici je také tréninková a volnočasová kolekce nebo nejnovější model fotbalového míč Ordem, který má pro zimní období výraznou žlutou barvu.

Zákazníky zde uvítá odborně vyškolený personál, který poradí s výběrem nejvhodnějších kopaček pro každého hráče. Pro všechny zájemce je zde také připraven stroj, který umožňuje vyšívání jmen na fotbalovou obuv a také nažehlovací stroj na potisk dresů.

„Věříme, že se naše prodejna stane oblíbeným místem všech fotbalových hráčů i fanoušků, kde najdou nejen nejnovější fotbalové kolekce renomovaných značek, ale také se budou moci potkat s významnými fotbalovými osobnostmi nebo sledovat v jejich přítomnosti zajímavé sportovní zápasy“, říká majitel obchodu Martin Veselý. „Žijeme fotbalem, a proto bylo naším cílem vybudovat takové místo, kam se budou všichni fotbaloví fanoušci rádi vracet a sdílet s námi jejich nadšení pro hru.“

„Myslím, že tohle je ráj pro každého mladého fotbalistu“, dodává hráč pražské Sparty Kamil Vacek. „Jsem moc rád, že tu teď takové místo bude a těším se na akce, které jeho majitelé připravují.“

Prodejnu najdete na Ječná 15, Praha 2. 

Komentáře

    Okomentuj článek, zatím tak nikdo neudělal

Pro okomentování se musíš zaregistrovat nebo Přihlášení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.