Pavel Horváth na Ječné

Jeden z nejcharizmatičtějších hráčů své generace Pavel Horváth se přišel rozpovídat do naší pražské prodejny o své roli trenéra, zavzpomínat na sestřihy své bohaté kariéry a zhodnotit nejnovější kolekci kopaček adidas "Hard Wired".

Opět pozitivně naladěný a usměvavý dorazil Pavel Horváth do naší pražské prodejny. Po konci své bohaté kariéry plné pozoruhodných příběhů a fenomenálních úspěchů se pustil s energií jeho vlastní do nových výzev. Rozpovídal se tak o svých začátcích v roli trenéra a peripetiích, které mu pomohly se stát zkušenějším a lepším koučem. Zdůraznil také hodnoty, které se snaží předávat svých mladým svěřencům, aby z nich vyrostli nejen skvělí hráči, ale také charakterní osobnosti mimo hřiště. 

Pavel Horváth na Ječné

A jak by měl vypadat ideálně složený tým podle legendárního špílmachra? "Mně by se líbilo, kdyby sem měl téměř kompletní tým z hráčů, kteří jsou vždy stoprocentně odhodlaní vyhrát a udělají pro to cokoliv." Právě touha po vítězství dokáže podle Horviho z týmu dostat to nejlepší. Zavzpomínal také na souboje s nejlepšími hráči světa během svých kariérních zápasů. "Pamatuji si na naše souboje s Yayou Tourém proti Manchesteru City. Skoro jsme se proti těmu zranili, když jsme mu šli do těla. Ten měl neskutečný stehna." 

Horvimu se navíc moc zalíbila nová křiklavá kolekce kopaček adidas "Hard Wired", které podlehl i jeho syn. Upozornil však, že i během kariéry potřeboval speciálně upravené kopačky kvůli ojedinělému tvaru chodidla, a tak nedá dopustit na své staré páry, které mu pomohly k perfektním rohlíkům do vápna a dalším výjimečným úspěchům. 

Pavel Horváth na Ječné

Pavel Horváth na Ječné

Jakub Jonáš - Top4Football.