Pocta legendě! Nové Nike Tiempo Pirlo.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Kopačky Nike Tiempo Pirlo

"Limitovaná edice kopaček, jako poděkování legendě světového fotbalu."

Fenomén od roku 1994. Obrovská osobnost, plnovous a herní inteligence, s níž neúnavně ohromuje fanoušky po celém světě. Andrea Pirlo, chlapík, který si dělal věci vždy po svém, vlastní cestou, bez lačné touhy po slávě, pouze s chutí hrát ten nejlepší fotbal. Všemi dlouho očekávaná pocta je tu! Italské legendě, která zraje s věkem. Ano, přesně jako to nejlepší víno. Inspirace pro vlastní kolekci kopaček. Pojďte se s námi na tyto krásky podívat! No a, na zdraví!

Kopačky Nike Tiempo Pirlo

Společnost Nike vzhlížela při výrobě této unikátní kopačky k Pirlově vášni mimo fotbalové hřiště – výrobě vína. Spojení fenomenálního fotbalisty a vína sahá až do jeho dětství. Pirlo vyrůstal při sbírání hroznového vína z místních vinic, což vedlo k jeho neskonalé vášni a také otevření rodinné vinárny Pratum Coller.  

Kopačky Nike Tiempo Pirlo

Design kopačky Nike Tiempo 6 „Pirlo“ ilustruje typickou vínovou barvu odrůdy Merlot. Nechybí ani metalicky zlaté logo rodinné vinařské společnosti, italská vlaječka na tkaničkách a čtyři taktéž zlaté hvězdy na patě a podrážce kopačky značící počet italských titulů mistrů světa. Vyobrazeny jsou také na krabici, která dodává celé kolekci výjimečnou příchuť. Kopačky jsou zabalené po vzoru vína společně s náhradními korkovými vložkami pro pocit extra třídy.

Kopačky Nike Tiempo Pirlo

Vínově zbarvená ikonická kopačka Tiempo s decentními zlatými elementy. Co víc si přát! Bota odrážející Pirlovu povahu přemýšlivého muže, kmotra fotbalu a učebnicového fotbalisty. Jednoduše, bellissimo!

Nike Tiempo Pirlo k dostání exkluzivně jen na našem webu a kamenných prodejnách!

Jakub Jonáš - Top4Football