Představení nové adidas kolekce Speed of Light

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Představení nové adidas kolekce Speed of Light

Se začátkem fotbalové sezony 2016/2017 přichází adidas Football s edicí nejmodernějších kopaček Speed of Light. Trojice kopaček je inspirována lomem světla, ke kterému dochází při experimentech se světlenou rychlostí a ukáže se ve třech barevných provedeních – Solar Red, Solar Yellow a Solar Blue. Kolekce kopaček byla v úterý 26. 7. oficiálně představena v naší pražské fotbalové prodejně.

Akce se zúčastnili i vzácní hosté, bývalí fotbaloví reprezentanti, Tomáš Ujfaluši, Milan Baroš a Zdeněk Grygera, kteří krátce pohovořili o kopačkách a poté je symbolicky předali třem mládežnickým reprezentantům a popřáli jim štěstí v jejich budoucí kariéře.

Speed of Light navazuje na edici Mercury Pack, chromované kopačky představené před vrcholy uplynulé sezony, a přichází v tkaničkové a beztkaničkové variantě. „Kluci z reprezentace již ozkoušeli chromovanou verzi na EURU a nemohli si ji vynachválit. A i mě tato nová edice při tréninku perfektně seděla na noze. Ani nevíte, že nějaké kopačky máte, jsou perfektní podporou,“ říká fotbalový útočník Milan Baroš.

Velmi oceňuji variabilitu této edice,“ říká bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Ujfaluši. „Myslelo se opravdu na všechno. Každý hráč si může vybrat kopačku přesně odpovídající jeho stylu hry, a která mu dopomůže k ještě lepším výkonům. Nepochybuji, že si vybere opravdu každý.“ 

Kromě klasické tkaničkové verze 16.1 je k dostání i prémiová verze 16+ bez tkaniček. Ta zajišťuje celistvý povrch celé boty a snižuje odpor vzduchu. 

Kopačky z kolekce Speed of Light jsou k dostání na našem webu Top4Football.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.