PŘESTAŇTE NÁSLEDOVAT MESSIHO A BUĎTE SAMI SEBOU, VYZÝVÁ ADIDAS

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Přestaňte následovat Messiho a buďte sami sebou, vyzývá adidas

Čtyřnásobný držitel Zlatého míče inspiruje v novém spotu mladé fotbalisty.

Leo Messi, bezesporu jeden z nejlepších hráčů v historii fotbalu, podporuje mladé fotbalisty v novém spotu značky adidas a vyzývá je, aby šli svou cestou a slepě jej nenásledovali. 60 vteřinový spot Unfollow tak dále rozvíjí myšlenku předchozího spotu Create Your Own Game.

Oslavovaný po celém světě, Messi je idolem tisíců mladých hráčů a fanoušky sbírá i mimo fotbalový svět. Hra se ale posouvá dál a proto argentinská hvězda vyzývá novou generaci tvůrců fotbalu. Pro ně již nemá být hrdina, ale soupeř.

Ve světě plném následovatelů adidas oslovuje všechny hráče, kteří mají odvahu jít svou cestou a vystoupit z davu. Nová generace hráčů se nemůže přizpůsobovat starým normám a standardům. Cesta k úspěchu není schovaná v následování idolů. Messi může motivovat a inspirovat, ale dnešním hráčům nestačí jen napodobovat umění ostatních. Musí jít svou cestou a překonávat nové překážky, na které narazí.

Podívej se na nový spot Unfollow.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.