Připrav se na zimu jako profesionál

Ano, je tomu tak. Přichází to ukrutné období, které má většina fotbalistů v nepřátelském postoji. Bohužel však nejsme ve slunné jižní Evropě, kde se dá přežít jen s kraťasy a lehkou mikinou. Kdyby byla zima soupeřem, nejspíš by byla terčem nabroušených kolíků kopaček. Proto jsme pro tebe připravili nezbytnosti, které by neměly chybět v tvé výbavě, aby si jí strávil v pohodlí a naprostém komfortu.

Ztuhnuté svaly a končetiny, štípání obličeje a nenáviděné šlápnutí na umrznutý palec u nohy. Nešlo by tyto chladné měsíce rovnou přeskočit? Tahle řečnická otázka padla před ne jedním tréninkem ve fotbalové kabině. Věřil bys, že tomu můžeš být konec? Že se budeš na prochladlou umělou trávu těšit? Je tomu tak. S našimi nezbytnostmi budeš trénovat jako profesionál.

Naprostým základem je v mrazivém počasí funkční prádlo. Doporučujeme se vybavit dlouhým prádlem i na nohy, přes které následně navlečeš tepláky. Nabízíme lehké, ale i flísové materiály, které spolehlivě zadržují teplo.

Připrav se na zimu s funkčním prádlem

K správnému zahřátí a dostatečnému komfortu postačí jedna vrstva teplejšího materiálu. Ať už se jedná o funkční prádlo nebo mikinu či tepláky. Díky úzkým střihům ti mikina a také bunda skvěle padnou a umožní ti neomezený pohyb.

Připrav se na zimu jako profesionál

Zbrusu novou inovací do zimy je moderní nákrčník Nike Strike Snood, který ti díky vlnovitému designu plně padne kolem krku, umožní ti volné dýchání a komunikaci přes dírkovitý panel. Navíc v něm budeš vypadat nebezpečně. Staneš se zimním válečníkem.

Nákrčník Nike Strike Snood

Doplníš-li nákrčník párem rukavic, tak nad zimou jednoznačně vítězíš. Zima a nepříznivé podmínky zpomalují. Ty však zrychlíš.

Připrav se na zimu jako profesionál

Připrav se na zimu jako profesionál

Jakub Jonáš - Top4Football.