Puma evoPOWER 1

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Puma evoPOWER 1

Pro rok 2014 si pro fotbalový svět připravila Puma novou exkluzivitu, zbrusu novou řadu kopaček evoPOWER, jejichž vlajkovou loď evoPOWER 1 si detailně rozebereme v následujících řádcích.

evoPOWER jsou revoluční kopačky navržené tak, aby zlepšovaly hráčovu střeleckou techniku. V dílnách Pumy totiž přišli na to, že nejdokonalejší a zároveň nejpřesnější střely se dá dosáhnout jen a pouze naboso. A jelikož fotbal naboso moc dobře hrát nejde, tak vznikly kopačky, které co nejblíže simulují přirozený pohyb nohy, kopačky evoPOWER 1, navrhnuté tak, aby poskytovaly maximální flexibilitu a hbitost.

evoPOWER 1 jsou jedny z nejpokročilejších kopaček, které kdy Puma vyrobila. Přináší celou řadu inovací a přelomových technologií. Za zmínku by určitě stál unikátní svršek ze syntetiky AdaptLite, což je měkký materiál z mikrovláken, který umožňuje noze maximálně přirozený pohyb. Pod vrchní vrstvou svršku se také nachází prémiový materiál AccuFoam, jež poskytuje dokonalou údernou plochu, která razantně zlepšuje přesnost jak střel, tak i přihrávek. Svršek dále doplňuje již notoricky známá konstrukce EverFit, poskytující tolik potřebnou flexibilitu při náročných otočkách. To vše je podporováno ultralehkou podešví Pebax, která je nově osazena technologií G.S.F. (Gradual Stability Form), která zajišťuje maximální stabilitu od špičky až po patu. Jazyk kopaček je vybaven speciální pěnou, jež zaručuje, že se šněrování nikdy nebude zařezávat do nohy, ať už se kopačka zaváže jakkoliv těsně. Použité materiály se také promítly na hmotnosti kopaček, která činí pouhých 206 gramů a evoPOWER 1 se tak mohou zařadit mezi nejlehčí kopačky na trhu.

Zatím se kopačky řady evoPOWER představily pouze v červeno-žlutém provedení, které dozajista zaujme nejednoho fotbalového fanouška, ale třeba i Vaše soupeře či spoluhráče. My jsme si však celkem jistí, že se v budoucnu dočkáme i dalších barevných kombinací.

Pro nás kopačky řady evoPOWER dostály svému jménu. Představují sílu, s kterou přemůžete i ty nejtvrdší týmy. Sílu, která Vám pomůže projít soupeřovou obranou jako nůž máslem a dát rozhodující gól! A rozhodně zaručujeme, že nic podobného jste na noze ještě neměli. Ostatně myslí si to i Cesc Fàbregas, Marco Reus či věčný rebel Mario Balotelli, který má v řadě evoPOWER svoje vlastní kopačky s jedinečným designem. Otázkou ale je, proč vždycky on?

Komentáře

    Okomentuj článek, zatím tak nikdo neudělal

Pro okomentování se musíš zaregistrovat nebo Přihlášení.