Po–Pá: 09:00 – 17:00 222 74 64 24
Přihlášení
 • Přihlášení

  Proč se zaregistrovat?

  Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
  Registrovat
Koupit Future 18.1

BUDOUCNOST JE JEN TVOJE

PUMA představuje pokrokové kopačky FUTURE. První plně přizpůsobitelnou botou s adaptabilní a technologií NETFIT. Určeny především intuitivním hráčům, kteří se chtějí stále zdokonalovat a posouvat hranice svých možností kupředu. Buď jako Griezmann nebo Čech. Najdi svůj individuální styl. #NewLevels

Systém NETFIT, který PUMA vyvinula speciálně pro běžeckou obuv, umožňuje nositeli experimentovat a zavázat si boty jakýmkoliv způsobem v závislosti na vkusu, běžeckém stylu či individuálních preferencích. Šněrování se tak stává zcela unikátním zážitkem poskytujícím variabilitu a pohodlí v jednom. NETFIT poskytuje maximální oporu, ať už pro pevné šněrování, střední upevnění, nebo například těsnější semknutí v okolí paty. Svršek boty tvoří textilní ponožka evoKNIT, která obepne chodidlo jako druhá kůže a umožní sportovci dokonalý kontakt s míčem. Byla navržena tak, aby neomezila pohyb díky svému specifickému nízkému střihu, zatímco její materiál nabízí maximální komfort po celou dobu hry.

Nová podrážka RAPIDAGILITY je vytvořena z ultralehkého materiálu Pebax poskytujícího perfektní tlumení, konzistentní výkon a úsporu energie vynaloženou při běhu.

NEOMEZENÉ PŘIZPŮSOBENÍ

technologie NETFIT poskytuje neomezené možnosti zavazování tkaniček.

NEDOSTIŽNÁ RYCHLOST

podrážka RAPIDAGILITY pro 100% akceleraci.

HBITOST BEZ HRANIC

textilní evoKNIT ponožka pro hbitost a lehkost.

Koupit Future 18.1