Puma Power Up Pack

Odemkni novou úroveň svých výkonů. Puma představuje novou generaci kopaček Puma One a Future v rámci kolekce Power Up. Ta je inspirována světem videoher a momenty, kdy tvoje postava vylepší své dovednosti a postoupí tak na vyšší level. To stejné teď čeká Tebe, jsi připraven?

Puma One 19.1 potvrzují svou pověst všestranných kopaček. Rychlost, pohodlí, skvělý cit pro míč, nic z toho nechybí ani u nové generace. Ta navíc dostala čerstvou, strhující barevnou kombinaci. Špička kopačky z klokaní kůže, která ti poskytne dokonalý dotek s míčem, nyní vyniká azurově modrou barvou. Zadní část s ponožkovým límcem se naopak zastřela do černé barvy s prvky červené. Světové hvězdy jako Romelu Lukaku nebo Sergio Agüero v nich vyběhnou na trávník již tento víkend. Hra začíná.

Puma ONE 19.1 FG

Také model Future 19.1 se dočkal fascinujícího nového designu. Zářivě červená kopačka však skrývá i technologické novinky, které vystřelí tvůj výkon do nových dimenzí. Flexibilní systém šněrování NETFIT a inovativní svršek z tkaniny tvoří nově pouze jednu vrstvu, díky čemuž bude tvá noha opět o něco blíže míči. V nových Future tě míč bude poslouchat na slovo. Obuj je a vkroč do budoucnosti.

Puma Future NETFIT 19.1 FG

Nové kopačky Puma ONE a Future seženeš již brzy v Top4Football.

Mikoláš Bartoš – Top4Football.