Od nejdražší k nejlevnější - cenové kategorie Nike Mercurial

Každý z nás si přeje kopačky těch nejlepších. Co však dělat, když jsou pro nás momentálně až příliš drahé, a ne každý z nás si může dovolit utratit takový balík peněz za nejvyšší řadu. Vybrali jsme nejnovější kopačky Nike Mercurial, abychom tě provedli všemi cenovými kategoriemi, a ty ses mohl rozhodnout, kterou variantu zvolíš. 

Levné proti drahým kopačkám. Věčná debata a rozhodování mezi aktivními fotbalovými hráči. Nablýskaná nejvyšší řada plná nových inovací a technologií je neustále ve světle pozornosti. Nike však svými posledními kolekcemi slušně vyrovnává všechny své řady tak, aby nabídla to nejlepší z každé cenové kategorie. Takže pokud si nejsi jistý, jakou si vybrat, abys byl maximálně spokojený, čti dál a inspiruj se.

Cenové kategorie Nike Mercurial

Nike Mercurial Superfly 7 Elite a Mercurial Vapor XIII Elite

Nejvyšší řadu zbrusu nové generace kopaček Mercurial nemusíme více představovat. Modely posouvající hranice dokonalosti. Vylepšená struktura svršku kopačky nabízí opět komfortnější a pohodlnější pro dotyk s míčem. Navíc snižuje riziko tvrdnutí a nepoddajnosti materiálu. Pokud jsi ochotný investovat, nejen na hřišti nezamíříš vedle. 

Nike Mercurial Superfly 7 Pro a Mercurial Vapor XIII Pro

Cenově velmi příjemná kategorie Pro ti už svým názvem sama napovídá, že nepůjde o žádnou lacinou verzi. I když svršek není tak flexibilní a ultra měkký, kopačka stále nabízí velmi příjemný pocit, který se svým úzkým tvarem přibližuje nejvyšší řadě funkčně i esteticky. Navíc je ještě lehčí než elitní model. Naprosto ideální varianta v poměru cena a výkon, se kterou budeš velmi spokojen. 

Nike Mercurial Superfly 7 Academy a Mercurial Vapor XIII Academy

Posouváme se dál do kategorie Academy, která se nejvíce přibližuje základnímu plastovému materiálu kopačky bez ultra moderních inovací a nových technologií. Nike přibližuje v této cenové relaci kopačku vyšším řadám svou 3D strukturou svršku, která umožňuje stále dostatečný komfort a cit pro míč. Na kopačce už je znát, že nedisponuje takovými vymoženostmi, ale jednoznačně uspokojí každého, kdo si chodí rád zahrát pro radost.

Nike Mercurial Superfly 7 Club a Mercurial Vapor XIII Club

Nejnižší řadou je kategorie Club. Na první pohled poznáš, že se nejedná o závratný technologický model.  Velice pozitivní však je, že i přes cenové a inovační hranice, kopačka stále poskytuje příjemný dotyk s míčem díky měkkému materiálu. Ideální verze pro začínající nejmladší hráče. 

Jak můžeš vidět, každý model nabízí trochu pro každého. Na našich webových stránkách najdeš u každého produktu přehledně všechny cenové kategorie, aby sis vybral tu nejvhodnější variantu právě pro sebe. 

Cenové kategorie Nike Mercurial

Jakub Jonáš - Top4Football.