Recenze kopaček Nike Magista 2

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Recenze kopaček Nike Magista Obra 2

V roce 2014 společnost Nike přepsala pravidla fotbalu s novou kopačkou Magista. Už tehdy však započala ve své moderní laboratoři dobu vývoje, zkoumání a vylepšování, aby světu za dva roky ukázala, jakou evolucí si prošla nejen samotná kopačka, ale i lidské chodidlo. A je to tu! Je na čase vám představit druhou generaci této skvostné boty, Nike Magista 2! 

Kopačky Nike v akci.První, co vás bezpochyby upoutá, je svrchní 3D struktura umístěná na přední a boční části boty. Zkoumání zpomalených záběrů toho, jak hráči reagují na míč a jakými částmi kopačky se ho nejvíce dotýkají, přineslo Nike k myšlence vytvoření této unikátní struktury, která posouvá technologii Flyknit do úplně jiné dimenze. Přechází navíc i do vnitřku kopačky, kde při doteku s míčem aktivuje citlivé oblasti na chodidle, stimuluje smysly a spojí vás s vaším mozkem. Definice tvorby hry tak dostává nový rozměr. Pokud kopačku vnímáte, rozdíl dotyku s míčem pocítíte především na boční straně boty.

Dalším vylepšením prošel i populární límec Dynamit Fit Collar. Je anatomicky upravený a designovaný tak, aby tvaroval kotník a přizpůsobil se mu. Snížený límec vám navíc dodá maximální komfort. Progres, který je spojen s Dynamit Fit Collar, je po obutí nejpatrnější. Pro mě límec na nových kopačkách Magista 2 představuje ideál této technologie, kterou první generace jako první přinesla na svět. Mezi nejvýraznější změny patří i nový tvar a rozmístění špuntů na podrážce.

Kopačky Nike v akci.Kopačky Nike v akci.

V neposlední řadě musíme zmínit pestrý až unikátní design, který vzešel právě ze studií Nike laboratoře a představuje takzvanou tepelnou mapu. Červená barva značí místa, která soustředí nejvíce kontaktů s míčem. Pro Nike je tento design velice intuitivní a možná i proto tak impozantní. Je navíc perfektně uzpůsobený dalším barevným kombinacím, které s novou generací přijdou.

Kopačka Nike Magista 2 zanechává ve fotbale výraznou stopu. Technologie přecházející do umění. Přichází evoluce, okusíš jí i ty?

Jakub Jonáš - Top4Football

  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.