Rok 2016 u nás v Top4Football

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

JAKÝ BYL NÁŠ FOTBALOVÝ ROK 2016?

Číslo 6 nahrazuje číslo 7. Ne to není střídání hráčů. Blíží se nový rok 2017. Za celý náš tým ti srdečně děkujeme za podporu a přízeň na všech akcích a událostech, na nichž rezonovalo naše jméno! V roce 2017 můžeš očekávat skvělé projekty! Než do něj vstoupíme, připomeneme si, co jsme v Top4Football zvládli za uplynulý rok 2016! A že toho bylo opravdu mnoho!

TURNAJE V KLECI - Soutěživost a překonávání sama sebe! Turnaje v naší kleci na prodejně Ječná 15 se staly nedílnou součástí Top4Football!

LIMITOVANÉ EDICE KOPAČEK - Rok 2016 jen hýřil skvostnými limitovanými edicěi kopaček, o kterých se ti ani nezdálo. My jsme ti je nabídli na dosah ruky! Série "What the Mercurial", Magista "Black History Month", vínové Tiempa od maestra Andrea Pirla a další skvosty.

FREESTYLE BATTLE BRATISLAVA - Naše bratislavská prodejna se na chvíli stala dějištem souboje freestylerů, kteří ukázali své schopnosti! Byla to paráda! 

PŘEDSTAVENÍ KOLEKCE SPEED OF LIGHT - Společně s vydáním nové adidas kolekce "Speed of Light" jsme v Praze na Ječné 15 přivítali legendy českého fotbalu Zdeňka Grygeru a Tomáše Ujfalušiho, kteří se ujali taktovky a představili nám novou kolekci. Pánové, těšíme se na vás opět u nás! 

T4F TOUR 2016 - V létě jsme vzali kus nás a přenesli ho na fotbalové hřiště po republice! Mladí kluci si mohli vyzkoušet kopačky z naší dodávky a pobavit se! Uvidíme se příští rok! 

NIKE WINNER STAYS - Pouliční boje, nelítostný souboj o místo v pařížském finále, ale také nezapomenutelná atmosféra a radost ze hry! A my jsme byli u toho! 

REKONTSTRUKCE PRAŽSKÉ PRODEJNY - Na konci roku jsme si pro tebe připravili jedno velké překvapení! Převlékli jsme naší pražskou prodejnu do nového dresu! A sluší jí to. Neviděl jsi ještě? Tak se stav na Ječné 15! 

NOVÉ DÍLY T4F TV - Před naší kameru jsme pozvali hned několik slavných osobností a představovali ty nejlepší produkty z dílny adidas, Nike a Puma! Zavítali jsme i na Slovensko za Filipem Šebem do bratislavské prodejny Grosslingova 7! 

UNBOXINGY KOPAČEK - Chceš poznat každý detail nových kopaček? Tak ti nesmí uniknout naše unboxing videa, která budou v novém roce ještě lepší! 

NIKE MOST WANTED - Každý fotbalista má sen! Společně s Nike jsme byli u toho, aby si ho jeden z nich mohl splnit v soutěži Nike Most Wanted! Povedlo se! 

VYBRANÉ STATISTIKY Z ME VE FRANCII – Po celou dobu mistrovství jsme aktualizovali tabulky ve vybraných disciplínách, kde jsi mohl sledovat, která značka hrála prim.

Události u nás v Top4Football.