Rozhovor s Pavlem Kadeřábkem

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

NÁROĎÁKU BUDU FANDIT PŘÍMO NA STADIONU, prozradil Pavel Kadeřábek

Pavle, jak jsi na tom nyní po zdravotní stránce?
Od doby, kdy se mi přihodilo zranění kolena, se vše postupně zlepšuje, je to vlastně už nějakých čtrnáct dní. Na Spartě se o mě starají, jako kdybych byl jejich vlastní dítě, takže progres tam je velký. Určitě všichni chtějí, abych se dal do kupy, mým cílem je stihnout derby se Slavií.

Budeš fandit v sobotu spoluhráčům přímo na stadionu? Jaký tipuješ výsledek? Půjdeš se podívat i na zápasy jedenadvacítky s Anglií a Portugalskem?
Na zápas s Lotyšskem půjdu určitě, zrovna dneska jsem si byl vyzvednout lístky. Na jednadvacítku plánuju jít taky, ale jenom na Portugalsko. Anglie se mi trošku kříží s nějakými plány, tak se podívám aspoň v televizi. Přeju jak áčku, tak jednadvacítce, aby to kluci zvládli.

Dneska jsi se podepisoval tady v Top4Football, co říkáš na náš obchod?
Hodně mě to překvapilo, neznal jsem to tady. Myslím, že tady člověk najde, co potřebuje na fotbal i na běžné nošení. Je super, že si člověk nemusí vybírat jenom z jedné značky, ale má hned tři varianty. Mile mě to tady překvapilo, myslím si, že až to tady lidi začnou víc poznávat, tak to bude jenom dobře. Líbí se mi taky vaše plány do budoucna - když vidím, co vám tady roste na dvorku, zajímavý je taky koncept eventových akcí a setkávání se zajímavými lidmi... No prostě pecka.

Tvá autogramiáda vzbudila velký rozruch. Chceš fanouškům ještě něco vzkázat?
Moc jim děkuju! Přeju jim, aby tenhle obchod nenavštěvovali jenom při příležitostech autogramiády, ale hlavně když si chtějí něco koupit. Je opravdu milé, že přišli, vážím si podpory a těší mě, když chtějí můj podpis nebo fotku. Ještě jednou díky všem za podporu!

Na závěr nám ještě řekni, v jakých kopačkách hraješ a jak jsi s nimi spokojený?
Od žáků hraju ve vaporkách a jsem s nimi hodně spokojený. Momentálně mám smlouvu s Nike, takže většinou hraju v nejnovějších modelech kopaček, což je taky super. Jsem s nimi spokojený a určitě bych nechtěl měnit.

Pavle, díky za rozhovor, ať se ti daří ve tvé budoucí kariéře a drží ti zdraví.

Komentáře

    Okomentuj článek, zatím tak nikdo neudělal

Pro okomentování se musíš zaregistrovat nebo Přihlášení.