Servis fotbalových týmů

Servis fotbalových týmů

14. 2. 2020 3 min. čtení

Staráme se o vybavení desítky profesionálních týmů v Česku, Slovensku a Maďarsku.

Opět se rozbíhá český fotbalový kolotoč. První zápasy jarní části Fortuna ligy a Fortuna národní ligy jsou na spadnutí a doprovází je velká očekávání. Jsme náležitě hrdí, že hned 10 českých top klubů vyběhne na trávníky právě v dresech od Top4Football (nezapomeň, brzy budeme 11teamsports).

Jsme totiž servisními partnery 6 klubů z české nejvyšší soutěže (FC Slovan Liberec, 1. FK Příbram, FK Teplice, FC Fastav Zlín, Slezský FC Opava, SK Dynamo České Budějovice) a dalších 4 klubů z národní ligy (FK Dukla Praha, MFK Vítkovice, FC Zbrojovka Brno, 1.SK Prostějov). To však neobnáší jen zápasové vybavení, o týmy se staráme kompletně a s maximální péčí. Kromě dresů zajišťujeme i veškeré tréninkové a vycházkové oblečení a všechno vybavení nutné pro trénink včetně míčů a dalších tréninkových pomůcek. Díky nejnovějšímu partnerství s 11Teamsports vytvoříme kvalitním vybavením a službami ty nejlepší možné profesionální podmínky, aby týmy mohly všechno úsilí věnovat dění na hřišti. 

Kromě výše zmíněných také spolupracujeme jako servisní partneři se Slovenským fotbalovým svazem, MŠK Žilina a také s jedním z historicky nejúspěšnějších maďarských klubů Újpest FC. Neméně pyšní jsme však na to, že servisujeme také stovky amatérských týmů napříč všemi úrovněmi a celou republikou. I těm nabízíme a poskytujeme naše znalosti a produkty od top značek podle jejich individuálních potřeb.

Všem našim týmům přejeme v jarní části sezóny mnoho úspěchů a nastřílených branek!

Chceš i ty oblékat svůj tým po vzoru těch nejlepších? Podívej se na náš web, co všechno umíme a můžeme i pro tvůj tým připravit, a neváhej nás kontaktovat.