SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ TOP4FOOTBALL ARÉNY

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ TOP4FOOTBALL ARÉNY


Nike a fotbalová speciálka Top4Football 16. 4. 2015 slavnostně otevřely novou arénu na malý fotbal. První si v ní zahráli sparťanský obránce Jakub Brabec a herec David Novotný.

Aréna je především učena pro všechny mladé fotbalisty, kteří jsou propojení s Nike a kteří si sem mohou přijít zdarma zahrát nebo vyzkoušet nové kopačky.

Aréna je v zadním otevřeném traktu fotbalové speciálky. Celý prostor je nově zrekonstruován a klukům nabízí možnost zahrát si fotbálek v příjemném novém prostředí v centru Prahy. Kromě vlastní arény, která je kvůli bezpečnosti pod sítí, je na dvoře i tribuna na odpočinek a zázemí v podobě zamykatelných skříněk a toalet.

V budoucnu bude aréna využívána na větší propojení Top4Football se svými zákazníky a fanoušky a Nike v ní plánuje představovat další nové produkty. V rámci otevření arény zde proběhl turnaj sparťanského dorostu, který měl možnost vyzkoušet nové kopačky z řady FootballX, které jsou určené speciálně pro malý fotbal. 

Aktuální informace vždy najdeš na našem facebooku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.