SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ TOP4FOOTBALL KABINY

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NEJMODERNĚJŠÍ FOTBALOVÉ KABINY

Značková prodejna Top4Football u příležitosti blížícího se semifinále UEFA Champions league představuje ve spolupráci se značkou Heineken vlastní showroom. Nejmodernější sportovní "kabina" poslouží mnoha účelům - od firemní prezentace, přes důležitější sportovní okamžiky, až po nejdůležitější kontrakty. Sloužit bude ale i jako zóna odpočinku a ke sledování vybraných fotbalových utkání. Představuje se vám nový prostor s fotbalovou duší přímo v centru Prahy. Showroom ve sportovním designu.

Top4Football je prodejna, jež nabízí prvotřídní sportovní sortiment zaměřený na fotbal.

V horním patře kamenného obchodu Top4Football si přijdou na své všichni fanoušci kopané i sami fotbalisté. O patro níže se nyní nachází moderní stylová víceúčelová reprezentativní kabina, zkrátka sportovní zákulisí ve velkém stylu. Návrh vytvořilo designérské duo deFORM, které dlouhodobě spolupracuje i na projektech a designu barů značky Heineken. Těšit se proto můžeme na stylové a designově pojaté místo, které by v suterénu obchodu v centru města opravdu málokdo hledal.  

Slavnostní otevření Top4Football kabiny zhodnotil moderátor akce Luděk Zelenka: "Večer při příležitosti otevření fotbalové kabiny spojený se sledováním semifinále Ligy Mistrů se podle mého velmi vydařil. Sportovních celebrit sice nebylo tolik, ale kdo přišel tak svou pozitivní náladou a přístupem přispěl k pohodovému večeru lemovanému ochutnávkou pěnivého moku od společnosti Heineken. Sportovní prolog, kterého se zúčastila většina hostů, včetně dam, složený ze střelby na přesnost a slalomu s míčem na čas, určil několik výherců (já nic), kteří si odnesli drobné dárky od pořadatelů akce. Stejně tak byli oceněni i vítězové facebookové soutěže, kteří navíc strávili v příjemné společnosti celý zápas. Dík patří i klukům z Top4Footballu, společnosti Heineken a také všem hostům, kteří dorazili i těm, kteří dorazit chtěli. Jen víc takových akcí!"