Taková byla naše Top4Football Tour 2016

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Taková byla naše Top4Football Tour 2016

"Více než tisíc mládežníků mělo možnost si vyzkoušet top kopačky Nike"

Koncem tohoto léta se uskutečnila rozsáhlá akce Top4Football Tour 2016, díky které se mladí fotbalisté napříč všemi kategoriemi mohli dostat k nejnovějším produktům společnosti Nike a vyzkoušet si, jaké to je, mít kopačky jako ti nejlepší fotbalisté na světě.

Kopačky Nike na vyzkoušení v našem pojízdném přívěsu.

Naše tour navštívila celkem 12 areálů mládežnického fotbalu od pražského Strahova, Bohemians, Liberce, až po Chomutov. Přes tisíc dětí, kluci, ale i holky, se mohlo pokochat a zakoupit si produkty Nike se zvýhodněnými cenami z našeho showroomu. Nejvíce však malé fotbalisty a fotbalistky zaujala naše „kouzelná“ dodávka, která jim nabízela všechna čtyři sila kopaček Nike.

Kopačky Nike v akci při sparťanském tréninku.

Mladíci plní euforie a radosti přistupovali velmi aktivně, přesně tak, jak je to učí jejich trenéři na hřišti. Podle jejich slov zažívali jedny ze svých nejlepších dnů a není se čemu divit, když jim to v nových kopačkách tak náramně šlo! Děkujeme všem, kteří dorazili, podíleli se na této akci a prožili s námi fotbalem nabitá odpoledne! Uvidíme se s Top4Football Tour opět příští rok!

Kluci byli z kopaček Nike vyloženě nadšení.

Mrkni i ty na top kopačky Nike, které si mohli účastníci Tour vyzkoušet nebo si prohlédni na našem facebooku fotky z celé akce.

Jakub Jonáš - Top4Football

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.