Nike Tiempo Legend V

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Nike Tiempo Legend V - Návrat legendy

Lekce z historie

Roku 1994 v kalifornské Pasadeně se proti sobě na trávníku utkaly dva nejúspěšnější týmy své doby, aby bojovaly o tu nejultimátnější fotbalovou trofej - Světový pohár. Zatímco všech 22 hráčů sdílelo ten stejný sen, tak jen 10 z nich mělo možnost obout první verzi legendárních kopaček Nike Tiempo.

Těšili se takovému úspěchu, že sponzorské smlouvy podepsali hráči jako Romario či Paolo Maldini. Pozornost, jež nová Tiempa přinesla, pomohla společnosti Nike prolomit ledy na trhu kopaček, který byl do té doby výhradně dominován značkami Hummel, Puma a Adidas. Za 20 let si řada Tiempo prošla značnými změnami. My si v tomto článku představíme nové kopačky Tiempo Legend V a řekneme si, co přináší nového oproti jejich předchůdci a proč by je měl obouvat každý fotbalista, který to se svou kariérou myslí vážně!

Nike Tiempo Legend V

Návrat legendy v ještě lepším provedení!

Od roku 1994 se fotbal významně změnil. Hra je rychlejší a vyžaduje maximální výkon od každého hráče na trávníku. V Nike nejen že na tyto věci při utváření nových Tiemp mysleli, ale také dali na postřehy fotbalistů světové třidy, jako např. Carlose Teveze, Gerarda Pique či Ronaldinha.

Tímto procesem vytvořili perfektní zbraň pro moderního fotbalistu - kopačky Tiempo Legend V. Konstrukce kopaček je uzpůsobena tak, aby poskytovala dokonalý dotyk s míčem. Svršek z klokaní kůže a s technologií All Condions Control poskytuje maximální pohodlí a dokonalý kontakt za každých podmínek. Specifický vzor prošívání, kterého si můžete povšimnout na přední části kopačky, vytváří povrch, který zajišťuje větší podporu a lepší přesnost. Proti prokluzování při akceleraci je podšívka na zadní straně podpatku vyrobena z měkkého materiálu. Naopak vnitřní část podšívky pomáhá nohu bezpečně uzavřít a poskytuje tak extra ochranu této namáhané oblasti.

Na tyto vlastnosti jsme si zvykli už u minulých Legend. Ale co, že je vlastně nové? To se dozvíte v další části našeho článku.

Komentáře

    Okomentuj článek, zatím tak nikdo neudělal

Pro okomentování se musíš zaregistrovat nebo Přihlášení.