Tisková konference s Václavem Černým

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

NIKE UZAVŘELA DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI S MLADÝM TALENTOVANÝM HRÁČEM VÁCLAVEM ČERNÝM

Pátek - 19. prosince, Praha – NIKE uzavřela dlouhodobou spolupráci s vycházející hvězdou českého fotbalu Václavem Černým.

Pro Nike je spolupráce s mladými talenty velkou prioritou a ví, že díky podobné podpoře mají začínající sportovci větší šance na úspěch. Snaží se je podporovat od začátku a spolupracovat s nimi po celou dobu jejich kariéry. Ačkoli spolupráce s Václavem Černým probíhá již delší dobu, nyní se stvrdila dlouhodobou smlouvou. Ve fotbalové speciálce Top4Football se dnes v odpoledních hodinách potkali zástupci Nike s mladým talentem, aby potvrdili společnou spolupráci a popřáli mu hodně úspěchů v jeho fotbalové kariéře.

“Je pro nás velkou ctí uzavřít dlouhodobou spolupráci s tímto mladým fotbalovým talentem, který již ve svých 16 letech nastupuje za národní tým do 19 let,“ říká Tomas Hůlovec, Sport Marketing Manager Nike a dodává: „Věříme, že bude pokračovat ve své skvěle nastartované kariéře, proto jsme mu dnes rádi předali nejnovější model kopaček Mercurial Superfly s jeho vyšitým jménem, jako symbolické zahájení naší spolupráce.“

To, že je Václav Černý talent, ví jeho agent David Nehoda již dlouho, jelikož jej zná prakticky od narození. Ale že má Václav šanci na zářivou kariéru, se projevilo kolem dvanáctého roku, kdy se začaly ozývat velkokluby z celé Evropy a měly zájem o spolupráci.

Václav Černý má nyní za sebou úspěšnou sezónu v elitním evropském klubu Ajax Amsterdam, který patří mezi světovou špičku v práci s mladými fotbalovými talenty. Jeho akademií prošli hráči jako například Denis Bergkamp, Patrick Kluivert, Edwin van Dersar, Wesley Snejder. Aktuálně se jedná o prodloužení jeho setrvání v tomto prestižním klubu.

(Zdroj: Tisková zpráva z NIKE)

Komentáře

    Okomentuj článek, zatím tak nikdo neudělal

Pro okomentování se musíš zaregistrovat nebo Přihlášení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.