TOP 12 tipů na dárek od Ježíška

Vánoce nemusí nutně znamenat ponožky, voňavky a otřepané „Děkuji, Ježíšku,“ pronášené čistě z povinnosti. Přeřaď na vyšší stupeň a vyber vánoční dárky, které rozzáří slavnostní večer a přinesou opravdovou, nefalšovanou radost. Abys nabral inspiraci, tak jsme pro Tebe vytipovali top 12 fotbalových dárků, díky nimž bude letošní Ježíšek vzpomínán ještě hodně dlouho.

Nike Mercurial Vapor Elite Neymar Jr

A protože jsou ty Vánoce, rozhodli jsme se taky nadělovat. Na našem e-shopu získáš ke každému nákupu nad 5000 Kč dárek zdarma, a aby toho nebylo málo, tak při jakémkoliv nákupu nad 2000 Kč ti zboží doručíme domů naprosto gratis! Navíc platí prodloužená doba na vrácení zboží, takže pokud se netrefíš do velikosti, můžeš zboží vrátit nebo vyměnit až do 31. 1. 2019. Jako třešničku na dortu jsme pro Tebe připravili speciální adventní kalendář, kde každý den najdeš unikátní slevový kód na vybraný výrobek

Všichni fotbalisti se nejspíš shodnou, že kopaček není nikdy dost. Rozbalit pod vánočním stromkem nové střelky je tudíž naprostá extáze. Bez pochyb by se tam skvěle vyjímaly například oblíbené Predatorky od adidasu nebo třeba raketové Nike Mercurial. Zima je navíc sezónou umělých trávníků, zabalíš-li tedy nové turfy, určitě neuděláš krok vedle.

Do nadcházejících chladných měsíců přijde bezpochyby vhod také funkční prádlo, které zachovává ničím nerušený tepelný komfort za jakýchkoliv podmínek. Pro gólmany je pak jednoduchou volbou darování brankářských rukavic, s nimiž budou neohroženě chránit své tři tyče během druhé poloviny sezóny.

Existuje však celá řada dalších fotbalových dárků, které zkrátka nikdy neomrzí. Fotbalové míče, chrániče nebo dresy světových velkoklubů z našeho fanshopu pro zaryté fanoušky, výběr je opravdu široký.

Abychom ti to usnadnili, vybrali jsme za náš tým těchto 12 nejlepších dárků.