Top 4 kopačky za únor

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

TOP 4 KOPAČKY ZA ÚNOR

Zimní měsíce bývají sychravé a bezbarevné. Tolik si přejeme, aby už byly konečně pryč. Ve snaze přiblížit rozmanitost a pestrost léta, dokázala Nike rozzářit pódium s blyštící se kolekcí Radiation Flare. Rozzářila jej natolik, že kolekce patřila mezi nejoblíbenější produkty posledního měsíce. Velmi populární se staly kopačky Nike Mercurial Superfly, které nosí Cristiano Ronaldo. Sympatie si však získala i její mladší sestra, kopačka Nike Mercurial Victory, která kombinuje kvalitu s cenovou dostupností.

Naši fanoušci ví, co je nejlepší pro to, aby mohli na hřišti podávat nejzářivější výkony. Ohromila je zbrusu nová třetí generace kopaček Nike Hypervenom, která nedávno spatřila světlo světa. Kopačka kombinuje progresivní technologie se zářivým designem.

Společnosti adidas se podařilo vytvořit dokonalou botu v kolekci ACE 17.1, která se okamžitě stala hitem. I proto patří v Top4Football mezi nejpovedenější. Podobně i adidas zvolil na zimní období zářivé barvy. Modrorůžová barevná kombinace kopaček X16 ihned zapůsobila na oko fanouška.

Tyhle krásky však nejsou to nejlepší, co nabízíme. Objevuj nové produkty v kamenných prodejnách a na e-shopu Top4Football. Těšíme se na tvou návštěvu!

Jakub Jonáš - Top4Football

Top 4 produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.