FOOTBALL BOOT SALE –Vybrané kopačky za skvělé ceny KUP TEĎ

Top zajímavosti MS

Poslední čtyři týmy se přiblížili svatému grálu. Francouzská a belgická legie zhasla naděje jihoamerických států. Chorvaté opět zvládli hru nervů, tentokrát s domácím národem, a Anglií stále silněji rezonuje heslo „It´s coming home.“ Který z kapitánů nakonec pozvedne nejslavnější fotbalovou trofej?

Magnifique

Antoine Griezmann vstřelil již sedmý gól ve svých posledních šesti zápasech za Francii ve vyřazovací fázi evropského a světového šampionátu.

100

Kevin de Bruyne se se svým gólem proti Brazílii stal 100. hráčem na letošním šampionátu, který dokázal vstřelit gól.

Nedobytný

Belgičané vstřelením dvou branek připravili pro Brazilce do druhé půle vzájemného čtvrtfinálového zápasu neřešitelný úkol. Ještě žádnému týmu se nepodařilo prohrávat o poločase 0:2 a otočit zápas se svůj prospěch. (0 výher, 5 remíz a 125 proher).

Věž

Harry Maguire dokázal na letošním šampionátu vyhrát nejvíce vzdušných soubojů ze všech obránců a to celkem 33.

Hra nervů

Chorvaté se stali po reprezentaci Argentiny z roku 1990 teprve druhou zemí, která dokázala postoupit dvakrát za sebou po penaltovém rozstřelu.