FOOTBALL BOOT SALE –Vybrané kopačky za skvělé ceny KUP TEĎ

Top zajímavosti z MS

Finálový turnaj Mistrovství světa postoupil do své další fáze a diváci se rozhodně nenudili. Od začátku turnaje ve všech 27 zápasech padl alespoň jeden gól, světové hvězdy překonávají historické tabulky, viděli jsme nervy drásající závěry utkání a také gólově nejplodnější den šampionátu od roku 1990. Opět jsme si pro tebe přichystali statistiky gólů vstřelených jednotlivými kopačkami. Stále se ještě nebavíš?

Historický moment

Cristiano si proti Maroku připsal svůj 85. reprezentační gól, čímž se stal nejlepším evropským reprezentačním kanonýrem všech dob. Gólová mašina.

Drtivý pád

Vítězství Chorvatů 3:0 nad Argentinou byla nejhorší porážka „La Albiceleste“ od roku 1958, kdy prohráli s Československem 1:6. Nedařilo se ani největším hvězdám Argentiny – Lionel Messi (20) a Sergio Agüero (7) měli v prvním poločase nejméně dotyků s míčem ze všech hráčů na trávníku.

Belgický úder

Belgie poprvé ve své historii na MS dokázala vstřelil v jednom zápase 5 branek. Romelu Lukaku se navíc stal prvním hráčem od doby Diega Maradony z MS v roce 1986, kterému se povedlo vstřelit ve dvou po sobě jdoucích zápasech dva a více gólů.

Anglický fén

Poprvé od ostudné prohry Brazílie s Německem 1:7 na MS 2014 se jednomu týmu podařilo vstřelit 5 a více gólů v jednom poločase. Angličané tak spláchli nebohou Panamu.

Statistiky gólů vstřelených jednotlivými kopačkami.