Turnaj adidas Speed of Light

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

Smršť, adrenalin a vítězství aneb turnaj adidas Speed of Light

Fotbalový souboj na turnaji adidas speed of light. „Když letíš rychlostí světla, není možné, abys byl druhý.“ Tak zní heslo, jež nese nová kolekce kopaček z dílny adidas, a přesně tak by se dal shrnout úterní turnaj, který se odehrál v naší fotbalové aréně přímo v srdci pražské prodejny.

Rychlost byla totiž umocněna formátem turnaje, kdy proti sobě do fotbalové klece vždy nastoupily dvojice nabitých střelců. Většina z nich využila možnosti vyzkoušet si při hře nové testovací kopačky X, Ace nebo Messi, které zároveň mohli vyhrát, a jiskra v oku napovídala, že byli odhodlaní dát do toho všecko.

Kopačky adidas v akci. Po semifinále a hlavně po těsném finále (5:4) na stupni vítězů stanuli borci z týmů Beerhood na třetím místě, Nabitá dvojka na druhém a konečně Vyhaslý hvězdy jakožto vítězové celého turnaje. Všem třem gratulujeme ke krásným cenám v podobě nejnovějších kopaček Speed of Light v řadách 16.1, 16.2 a 16.3, a především k férové hře bez zbytečných potyček a zranění!

Během turnaje se v okolním prostoru odehrávaly soutěže o slevové kupony do naší prodejny, a to v rychlosti nebo přesnosti střely, a také neformální zápasy na Playstationu a ve stolním fotbalu.

Plánované druhé kolo turnaje se bohužel vzhledem k prudkému lijáku nestihlo odehrát, nicméně přihlášení hráči nemusí zoufat – na přelomu září a října s námi adidas hodlá připravit další turnaj dvojic, v němž tito hráči budou mít možnost přednostní registrace.

Kopačky adidas z kolekce Speed of Light nalezneš na našem webu Top4Football.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.