TYPY POVRCHŮ A SPRÁVNÝ VÝBĚR KOPAČEK

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Proč se zaregistrovat?

Díky registraci získáš řadu výhod

  • Sdílení uživatelského účtu mezi všechny naše eshopy
  • Předvyplnění osobních údajů v objednávce
  • Sledování stavu vaší objednávky
  • Možnost uplatnit slevové kupóny
Registrovat
Košík je prázdný.

TYPY POVRCHŮ A SPRÁVNÝ VÝBĚR KOPAČEK

Chceš si koupit nové kopačky a stojíš před rozhodnutím vybrat ty správné? Kolíky, turfy, lisovky nebo sálovky? Tak jak se vyvíjel fotbal samotný, tak i kopačky ve svém vývoji urazily ohromný kus cesty. Moderní kopačky jsou lehké, pružné a vyrábí se ve více barevných kombinacích s různými typy podrážek. Při výběru kopaček bys především měl vědět, na jakém povrchu budeš hrát. Poradíme ti při tvém rozhodovaní.  

Tvrdý povrch (hard ground) - pevný, přírodní povrch, na který se používají tzv. lisovky, které tlumí nárazy na tvrdém povrchu a nabízí komfort pro tvé nohy. Podívej se na naši nabídku kopaček na tvrdý povrch.

Měkký povrch (soft ground) - měkký, nejčastěji podmáčený terén. Zde se nejčastěji využívají kopačky tzv. kolíky nebo lisokolíky, které se dobře zaboří do země a provedou optimální záběr, který je v daný okamžik potřeba. Kolíky vyrábí už jen značky adidas a Puma, podívej se na naši nabídku kolíků. Nejčastěji je však využívána varianta lisovek a kolíků, tzv. lisokolíky, samozřejmě i nabídka lisokolíků figuruje v našem portfoliu.

Umělá tráva (artifficial grass) - moderní povrch, který imituje přírodní trávu, ale základ zde tvoří gumový granulát. Zde se doporučuje využívat kopačky, které jsou přímo určené na hřiště s umělým povrchem. Prohlédni si kompletní nabídku kopaček na umělou trávu. Na starších typech umělé trávy lze hrát i s turfy, což jsou kopačky s menšími "špunty" na podrážce. I nabídka turfů se vyskytuje v naší nabídce, podívej se.

Halový povrch (indoor) - haly, tělocvičny. Zde se využívají halové kopačky s hladkou podrážkou, která zaručuje přilnavost a stabilitu. Prohlédni si naši nabídku sálovek.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřuješ souhlas s jejich použitím. Další informace.